Психологічна підтримка учасників освітнього процесу

12 квіт. 2024
11 квітня 2024 року у форматі онлайн проведено семінар на тему: «Психологічна підтримка учнів на уроках здоров’язбережувальної галузі», організатором якого був Центр професійного розвитку педагогічних працівників Синельниківської міської ради.

11 квітня  2024 року у  форматі онлайн проведено  семінар на тему: «Психологічна підтримка учнів на уроках здоров’язбережувальної галузі», організатором якого був Центр професійного розвитку педагогічних працівників Синельниківської міської ради.

До участі у вебінарі долучилися вчителі, що викладають  предмети «Здоров’я, безпека та добробут» та основи здоров’я із п’яти ліцеїв  м. Синельникового.

Консультантка  ЦПРПП  Лілія Стеценко, представила педагогам ідеї, як можна налагодити комфортну психологічну взаємодію з учнями під час освітнього процесу. Запропонувала в якості поради для створення атмосфери взаємоповаги та взаємопорозуміння  використовувати на уроках технології  кооперативного навчання (базові, формальні та спеціальні групи), техніки для зняття психологічної напруги, стратегії для розвитку емоційного інтелекту.

Спікерка заходу - Світлана Граховська, заступник директора  з НВР, вчителька  ліцею №1, - провела для колег практичне заняття «Психологічна підтримка вчителів (практика відновлення)».

Учасники  вебінару поділилися власним досвідом щодо застосування технік для емоційного відновлення та зняття  психологічної напруги.  Під час обговорення педагоги акцентували увагу на необхідності забезпечення психологічної безпеки та створенні рівних можливостей для всіх учасників освітнього процесу.

Дякуємо всім педагогам, які взяли активну участь у заході!

Пам’ятаймо, що мусимо насамперед організувати власне життя в нинішніх умовах аби бути прикладом для дітей.

Дякуємо збройним силам за можливість спокійно працювати!