Реалізація проєкту ЮНІСЕФ

29 квіт. 2024
Реалізація проєкту ЮНІСЕФ «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні»

Заклад дошкільної освіти № 1 «Ромашка» м. Синельникового з 22.04.2024 року проводить  очні зустрічі  з дітьми дошкільного віку, тричі на тиждень в межах реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні», що реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти»  за підтримки Міністерства освіти і науки України.
    Мета цих зустрічей – повноцінне проживання дітьми дошкільного віку періоду дитинства, сприяння набуттю компетентностей, відповідно Державного стандарту дошкільної освіти, підтримка батьків з питань розвитку дітей, зокрема перед вступом дітей до школи.
  У приміщенні ліцею № 4 директор ЗДО №1 Олена Блошенко та вихователь Алла Лимар  разом з батьками облаштували  розвивальну локацію для малят, створили атмосферу невимушеної освітньої взаємодії, де діти можуть грати, комунікувати, пізнавати світ. У разі оголошення повітряної тривоги  дошкільнята мають можливість разом з вихователями перебувають  в укритті.
  Ці зустрічі наповнюють оченята діточок радістю та енергією, а батьки з великим задоволенням говорять, що їх діти з нетерпінням чекають, коли  знову долучаться до захоплюючого світу  гри та розвитку.
   Із вдячністю ЗСУ, з вірою у ПЕРЕМОГУ!!!