Виставки, фестивалі

П'ятнадцята міжнародна виставка " Сучасні заклади освіти - 2024"        ( 27-29 березня 2024 року)

27-29 березня 2024 року відбудеться П'ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2024».

Формат проведення: онлайн

Організатор виставки: Компанія «Виставковий Світ». Інформаційна та методично-організаційна підтримка: Національна академія педагогічних наук України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».Закладам освіти Дніпропетровської області пропонується колективний формат участі. Участь у виставці платна.

Вкладення:
Скачати цей файл (Конкурс номінацій 2024.pdf)Конкурс номінацій 2024.pdf 360 Кб
Скачати цей файл (Лист ДАНО - Щодо участі у міжнародній виставці.pdf)Лист ДАНО - Щодо участі у міжнародній виставці.pdf 456 Кб
Скачати цей файл (Лист ДепОН ОДА - Про підготовку до участі у виставці.pdf)Лист ДепОН ОДА - Про підготовку до участі у виставці.pdf 302 Кб
Скачати цей файл (Лист ТОВ Виставковий світ - Про проведення і участь у виставці.pdf)Лист ТОВ Виставковий світ - Про проведення і участь у виставці.pdf 137 Кб

П’ятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» (25-27 жовтня 2023 року)

25-27 жовтня 2023 року в онлайн режимі проходитиме міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Для установ і закладів Дніпропетровської області пропонується колективний формат участі. Участь у виставці платна. Деталі у вкладенні.

Загальні підсумки Фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2023»

Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2023»  проходитиме в режимі онлайн 17-19 травня 2023 року.

Організатор виставки: Компанія «Виставковий Світ»

Інформаційна та методично-організаційна підтримка: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Державна наукова установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Участь у виставці платна.

26-28 травня 2021 року відбулась Дванадцята міжнародна виставка
«Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці Спорту.
 Виставка є найбільш рейтинговою, значимою та широкомасштабною в Україні.
   Інноваційні досягнення представили на виставці 583 заклади України, серед яких Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1.
    Конкурс охопив широке коло питань з різних тематичних номінацій. Оргкомітетом для учасників було запропоновано 12 конкурсних номінацій. Переможці конкурсу з відповідної номінації були нагороджені медалями. Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 здобула срібну медаль у номінації «Інновації в розвитку міжнародної співпраці в закладі освіти».
     Щиро вітаємо колег з перемогою!

З 22 лютого по 28 квітня 2021 року з метою узагальнення результатів ІІІ етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес», поширення ідей освіти для сталого розвитку у закладах Дніпропетровської області, покращення методичної роботи, впровадження інноваційних технологій випереджаючої освіти для сталого розвитку у зміст навчально-виховної роботи закладів середньої та дошкільної освіти комунальним закладом вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» проводився Обласний підсумковий конкурс кращих моделей закладів сприяння сталому розвитку та системи інтегрованого розвивального середовища випереджаючої освіти «Освітній простір для стійких життєвих звичок».сталого розвитку.

За результатами ІІ-го (заочного) етапу Конкурсу члени журі визначили переможців. Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 посіла І місце у номінації «Освітній простір для стійких життєвих звичок: виховні заходи в інтересах сталого розвитку».

Щирі вітання колективу та творчій групі!